Hledáme kolegu/kolegyni

Do připravované vzorkové prodejny hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co budete dělat?

Vaší náplní práce bude prodej lahvového vína, prodej drobných dekoračních a upomínkových předmětů, péče o návštěvníky před a po prohlídce sklepení a drobná administrativní činnost.

Pozice je vhodná také pro studenty. Pro výkon práce není nutná předešlá praxe v oboru, je však výhodou.

Nový kolega/kolegyně projde adaptačním procesem v rámci kterého se pečlivě zapracuje.

Kde?

Místo výkonu práce jsou Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo, v obci Čejkovice, na ul. Na Bařině 945.

Kdy?

Předpokládaný nástup od 15. 7. 2019.

Co očekáváme?

  • Chuť do práce
  • Pozitivní přístup
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • Perspektivní práci pro vinařskou společnost
  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • Pravidelné mzdové odhodnocení

Pro více informací volejte  518 309 011  nebo  606 746 430  či pište na info@templarske-sklepy.cz.

18

Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, pokud vám ještě nebylo 18 let, doporučte naše stránky rodičům.